Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Zadnje teme
» Kada će da počne više ???
od Emenike Pet Jan 16, 2015 9:00 pm

» AC Milan
od pro-playmaker Pet Nov 21, 2014 9:44 pm

» Ziru slobodan
od Lord Ziru Sre Nov 19, 2014 8:07 pm

» Dinamo Moskva
od Xavi6 Ned Nov 16, 2014 12:35 pm

Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Dogovaranje utakmica, Sluzbeni, Termini

 :: 1 Liga. :: Informacije

Ići dole

Dogovaranje utakmica, Sluzbeni, Termini Empty Dogovaranje utakmica, Sluzbeni, Termini

Počalji od Lord Luiz Ned Nov 02, 2014 11:59 am

*Igraju se dve utakmice nedeljno
-jedno kolo se igra od ponedeljka do cetvrtka a drugo od cetvrtka do nedelje

*FIKSNI termini su cetvrtak i nedelja u 22h i to je poslednji rok za odigravanje meceva
-meceve je naravno moguce odigrati i pre ovih termina ali to ce zavisi iskljucivo od dogovora dve ekipe

*Utvrdjeni raspored odigravanja utakmica se mora postovati sto znaci da nije dozvoljeno preskakanje kola
(dakle ne moze se igrati prvo 4. kolo pa 3. kolo)

*Zakazivanje utakmica se vrsi na podforumu predvidjenom za to.

*Ako jedna ekipa u temi za dogovor napise da ce doci u odredjeno vreme (npr. utorak 20:30) i ne pojavi se tada,
dobija opomenu ali su obe ekipe i dalje obavezne da se pojave na fiksnom terminu

*Samo kapiten ekipe u temi za dogovor moze potvrditi da ce njegova ekipa doci u odredjeno vreme, dakle ukoliko jedan
igraci te ekipe napise da ce doci a ekipa se ne pojavi to se nece smatrati "ispalom"
-takodje kapiten ekipe mora predloziti termin za odigravanje u dogovoru sa saigracima a ne da npr. napise
"ja sam tu a za ostale ne znam"

nakon toga svaka sledeca opomena ce biti sankcionisana oduzimanjem jednog (1) boda

*Ako se obe ekipe ne pojave na zvanicnom terminu bice kaznjene oduzimanjem jednog (1) boda

*Link sobe u kojoj se igra ligaska utakmica  zabranjeno je postavljati na chat, za to koristite PM, Skype, Facebook ili
TS
*2 ispale su takodje sluzbeni !

*Obavezno maksimalno cekanje protivnika na zvanicnim tj fiksnim terminima je 15 minuta (znaci do 22:15)
i ukoliko se protivnici ne pojave do tada ekipa koja je tu moze uzeti sluzbeni rezultat

*Sluzbeni rezultat ekipa moze dobiti samo uz dokaz (sliku) da su najmanje 3 njena igraca bila na forumskom chatu u
vreme fiksnog termina
Lord Luiz
Lord Luiz
Administrator
Administrator

Dogovaranje utakmica, Sluzbeni, Termini Bosnia%20&%20Herzegovina
Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: 1 Liga. :: Informacije

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu